Концепція Безпеки Honda

Випускаючи транспортні засоби, компанія Honda прагне робити їх не тільки простими й приємними в користуванні, а ще й максимально безпечними.

Так, кожне нове покоління автомобілів та мотоциклів Honda оснащується всі розвинутішими й майстернішими системами безпеки, такими як система запобігання зіткнень CMBS або ж система контролю «сліпих зон» (Honda LaneWatch™) та багато інших. Вважаючи людське життя найбільшим пріоритетом, Honda на цьому не зупиняється, бо ж для безпеки на дорогах однієї технічної переваги автомобіля замало – згідно зі статистикою, причиною 90% ДТП є людський фактор: порушення правил, недостатня обережність, низький рівень водійської майстерності та культури водіння.

 width=

Розуміючи це, ще в 1970 році компанія Honda створила Департамент безпеки водіння для підтримання ініціативи по введенню відповідної програми, в тому числі на глобальному рівні.

ТРИ ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕПАРТАМЕНТУ З БЕЗПЕЧНОГО ВОДІННЯ:

  • підготовка лідерів, здатних просувати концепцію безпечного водіння;
 
  • проведення практичних занять для навчання водіїв прийомам і технікам керування транспортними засобами;
 
  • розвиток знань: створення навчальних матеріалів та розробка методів навчанняя.

По всьому світу близько 75 000 людей на рік проходять такі курси. За час існування програми прийомам безпечного водіння навчилися 5 370 000 водіїв.