Програма Honda Safety Driving в Україні

З огляду на статистичні показники за 1-ше півріччя 2015 року, в Україні майже 60 000 ДТП забрали життя півтори тисячі осіб.*  Цифри вражають, але ще більше непокоять обставини, за яких стаються подібні ситуації: в більшості випадків саме людський фактор є причиною подібних аварій. На жаль, вплинути, приміром, на погодні умови ми не можемо, але виключно від нас залежить вміння та бажання безпечно водити автомобіль.

Тому, з метою підвищення рівня водійської майстерності та вдосконалення безпеки водіння авто, компанія «Прайд Мотор» як офіційний дистриб’ютор Honda та Acura в Україні, підтримує всесвітню ініціативу «Honda Safety Driving».

Зовсім недавно можливість відвідати даний курс була лише у спеціалістів із продажу та сервісу національної дилерської мережі, або вже існуючих клієнтів автосалонів. Проте з 27 липня 2015 р. безкоштовний семінар доступний кожному охочому.

Курс складається як з теоретичних основ безпечного водіння, так і з практичного відпрацювання з професійним інструктором отриманих знань на спеціалізованому майданчику.

Для кожного водія важливо розуміти, як поводиться саме його автомобіль в різних ситуаціях, і як на них реагувати. Саме тому, аби збільшити ефективність тренінгу, заняття будуть проводитись на власних авто слухачів курсу.

По всьому світу близько 75 000 людей на рік проходять такі курси. За час існування програми прийомам безпечного водіння навчилися 5 370 000 водіїв.

* За інформацією Міністерства охорони здоров’я України – http://umcbdr.com.ua/dtp-za-6-misyaciv